Mentislab.cz

MentisLab je první česká laboratoř, která vyrábí nootropika s extra vysokým obsahem nejmodernějších nutričních látek. Misí MentisLab je posouvat limity lidské mysli, díky těm nejlepším doplňkům stravy. Zaměřuje se proto na výrobu produktů, které optimalizují a pozdvihují biologické funkce těla na vyšší úroveň. Spojení vědeckých poznatků, technologie a vášně pro posouvání hranic, dělá z MentisLab v oblasti nootropik lídra, který určuje trendy.


 

Reference

Packaging

V rámci naší dlouhodobé spolupráce nás laboratoř Mentislab oslovila s výzvou vytvořit za max. 10 dní nové balení jejich produktů (od designu po produkci) tak, aby se dalo využít jako luxusní vánoční dárek. Podmínkami byly: extrémně rychlá realizace, zachování stávajícího vnitřního balení, využití již existujícího vnějšího papírového balení produktů, nízké výrobní náklady, snadná kompletace.

image

Řešení

Za daných podmínek jsme zvolili formát papírového rukávu, který kompletně pokryje stávající vnější lepenkovou krabici. Balení je snadné kompletovat, protože systém balení zůstane do posledního kroku totožný, jako bez rukávu. Na skladu tedy minimalizujeme riziko zdržení.

image

Vizuál

Design jsme přizpůsobili vizuální identitě Mentislab i celkové myšlence vánočního, respektive novoročního dárku. Materiál, to čeho se člověk dotkne jako první, je to co určí prvotní pocit z dárku. Proto jsme zvolili tisk na luxusní metalický zlatý papír, který ihned evokuje pocit luxusu, je pololesklý a na dotek příjemný. Dosavadní balení jsme rozšířili o novoroční přání v navazujícím designu.

S čím zde pomohl

GINFIZZ

01.
Idea making & art direction

Tvorba hlavní myšlenky vánočního balení. Kompletní kreativa, copy.

02.
Design a tisková produkce

Zajištění potřebných grafických podkladů, od designu až po tisk.

03.
Project management

Zajištění bezproblémového chodu celého projektu.

Kde nás najdete?

Dělnická 5, Praha 7.

Tel.: +420 778 074 474
Tel.: +420 774 333 393

E-mail: damsi@ginfizz.cz

hidden

© 2020 GINFIZZ. Made With Love.